Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Тази плоча с припознаването се изтърка, айде стига вече с тия подуенски опорни точки. Колкото вчерашния Ботев е Металург Сопот, толкова ЦСКА е Чавдар Етрополе или Литекс. За вас Пешо Кучето каза истината отдавна...

При нас след придобиването на активите в несъстоятелността нещата стават съвсем ясни. Въпрос на време е чисто правно този въпрос да бъде изчистен и затворен.

А разделянето на армейската общност на база негативните чувства към Ловеч няма да работи дълго. И по-добър собственик можеше да има - да, но то е валидно с огромна сила и за вас мисля...

И последно - не прави чест на Домусчиев, че финансира онова "нещо" наречено честното ЦСКА 1948. Аз там не виждам нито един истински армеец, за разлика от "нечестното" ЦСКА където са най-великия български тренер и червена легенда Пенев, Стоичков, Паро, Георги Велинов, Жеков и пр. С един Вальо Илиев отишъл за едната заплата няма да ме убедят в нищо - фалшиви са до припадък...

Коментар

• A, ето и дидо-припознавача се е появил. Евала, Дидо, казано на аФтентичен майчин език за помаците от Микре и околията, колко му е да си доставиш вушевен екстаз от загубата на Левски - все пак дедите на тези, дето сега по маркетингови цели се преместиха на Ярмията, че ярмата там е по-качествена, са предали този, името на който носим с гордост!

И докато аз ще пожелая истински и искрено успех на БотевЪ и в следващия кръг, а и след това, то ти директно ги прокълна догодина да не играят, защото оранДжевото тире и догодина ще си кеси в Щубай и Гудбай къп, ако изобщо ви има дотогава. Макар че, за целите на маркетинга, току-виж си смените пак формата и се преместите в Овча купел, примерно, защот Ловеч и Микре в сърцето никой не може да ви ги отнеме. Срам и Позор...

За мача снощи - справедливо отпаднахме, можехме и разгром да отнесем, но техният централен беше най-слабия на терена, което си е особено постижение за този мач. Дано много бързо разкарат Жадното и да докарат някой гладен за успехи, че иначе тръгваме бавно и славно по стъпките на свети Лупий Свинеубиец. Само дето аз няма да припознавам, както всъщност направи и масата от червените привърженици с интелигентност над средната - в тази тема има над 20 чорбари (някои ги знам лично), но припознахте само ти, пепе (той е доста объркан милия) и бате Пешо, който е винаги на контра.

Още веднъж - успех на БотевЪ, за Делиорманец съм малко спорен, но успех и на тях!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• АФтентичното Лецке не измени на себе си и причини ПОРЕДЕН футболен СРАМ за България. И понеже т.нар. им фенове няма и гък да кажат срещу зетя на Таки, племеникка на Таки, момчетата на Таки и пр., ще развиват мунчовски ловешко-етрополски теории, които много скоро ще загубят и последните си основания.

Влязох тук да кажа едно огромно БРАВО на Ботев - така се защитава българската чест, БРАВО МОМЧЕТА! Другата година армейците ще сме до вас в евробитките!

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

за пръв път виждам плевенчанин да подкрепя Ловеч - явно има нещо във въздуха в този край...
          Казвал съм ти много пъти да не бързаш.Щото вървите по нашите стъпки.Ловеч е много хубав град жалко че го съсипаха

Коментар

• БРАВО НА БОТЕВ..ЛЕВСКИ ПОНЕ РАВЕН МОЖЕХА ДА НАПРАВЯТ..

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Груйчи честито пак заапахте питоня.Добре че са Ботев.На тях браво
              за пръв път виждам плевенчанин да подкрепя Ловеч - явно има нещо във въздуха в този край...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Груйчи честито пак заапахте питоня.Добре че са Ботев.На тях браво

Коментар

• Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  кого ще поздрваиш, я пак? Тези ги вземат голобради заради таланта. По добре поздрави майка му и баща му че са го направили такъв, щото дебелия принос има зеро или колкото да го докарат у славия. Ако не си забелязал повечето ни трансфери са такива вкючая и на левски да идат някъде млади да си развият таланта... В бг футболисти вече не се създават почти... с едно малко изключение....
                  Абе, виж сега, има си малко постулати в този бизнес - примерно, едно време, оригиналният цска, както и оригиналният литекс в един момент, правеха отлични изходящи трансфери. Барбукоглу що го взеха за толкова пари от Леверкузен - ми заради чорбата и марката ѝ тогава. После Литекс правеха много добри трансфери в различни посоки - Тирция, Русия, Португалия. За Лудоглавец не ми се говори, те са друга бира в друга реалност. Чичо Венци има стабилни връзки в различни региони, та явно и той знае как да блажи - това момче в Левски, колкото и да ми е непряитно да го кажа, щеше да е поредният убит талант. Не че и сега най-вероятно няма да се случи същото - Чочев (с условности), брат Цонев, Неделев, Вутов са отлични примери в тази насока. А Венци си има контакти - дори един от любимците на фалиралото дружество - Милен Петков наскоро имаше интервю, в което каза, че трансферът му в АЕК го е направил лично чичо Венци. Та така...

Коментар

• pepe - не си съвсем прав! Ако не беше Бат' Венци и треньор момчето нямаше да изиграе 30 мача титуляр! Ако беше в Лудите, ЦСКА-Литекс или Уефски хич даже нямаше да помирише терен!

Коментар

• кого ще поздрваиш, я пак? Тези ги вземат голобради заради таланта. По добре поздрави майка му и баща му че са го направили такъв, щото дебелия принос има зеро или колкото да го докарат у славия. Ако не си забелязал повечето ни трансфери са такива вкючая и на левски да идат някъде млади да си развият таланта... В бг футболисти вече не се създават почти... с едно малко изключение....

Коментар

• Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        http://www.dnevnik.bg/sport/2017/07/...ogovor_za_pet/

Успех на момчето! Дано се развие и след години стане стълб в отбраната на националния ни отбор!
                        Ми, а, дано, но много ме съмнява - все пак отличен транфер, за което можем само да поздравим дебел Венци - пак заблажи

Коментар

• Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

Ех Груйчеее,що не ги мога и аз така нещата!!!Като нашият приятел!!!
                          За педереря гледам да си мълча - за мен това беше поредният ултра нагласен шампионат, какъвто и беше и онзи, в който спечели Ролан гарос. Всички големи отпаднаха от някакви нещастници (надал да падне от Жил Мюлер, а шотландското квазимодо от Сам Куери може да се случи само в някоя паралелна вселена) или се отказаха (нуле джуката), та наш педерер игра със звезди от ранга на гъргор, бердих, чилич... Ми да е жив и здрав и да си гледа кравата Мил(р)ка - роден и на същата дата като жена ми, така че му желая всичко най-добро

Коментар

• http://www.dnevnik.bg/sport/2017/07/...ogovor_za_pet/

Успех на момчето! Дано се развие и след години стане стълб в отбраната на националния ни отбор!

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              А, ок, извинявам се за заяждането и от моя страна
                              Иначе очаквам голов Х на нашия мач, но може би това се дължи на топлото време, което е размило съзнанието ми, или пък на климатика, който ме е издухал отвсякъде. Ще видим
                              Ех Груйчеее,що не ги мога и аз така нещата!!!Като нашият приятел!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от man.united
                                крейзи форест ако не осерат реванша май ще имат лесен противник в третия ПРЕДВАРИТЕЛЕН кръг
                                като им знам кой им е собственика пожелавам приятно разбалончване, да не казваме избушване))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

Working...
                                X