Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Няма, няма..малко дебил си падам....
    Наздраве !

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Не като оранжево, а като тъмно червено вино. Все пак съм с тъмна коса. Няма как да си докарам рижава.
      Наздраве!
      Благороден цвят. Трябва респект да имат пред него. Случайно си нацелила оттенък подходящ за Кръчмата.

Коментар

Ъъъъ, що ли пък не и по други часове у денонощието!?
        Наздраве!

П.П. Дан са стреснеш от въпроса, ей.
        Няма, няма..малко дебил си падам....
        Наздраве !

Коментар

Днес нещо се наработих и си отворих демонстративно една 2л бутилка бира на бюрото.....Наливам си в чашата и отпивам кога минават хора по коридора...Вратата ми е широко отворена...( не за друго но кът си помисля, че някоя годпожица мое да се засили към мен и да се секне от затворената врата, направо се разтреперях...)
          Наздраве !

пп Тянке, с бели коси ли не, хич не е важно.....Важното е да е готова баницата рано сабахлян.....
          Ъъъъ, що ли пък не и по други часове у денонощието!?
          Наздраве!

П.П. Дан са стреснеш от въпроса, ей.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

Коментар

Днес нещо се наработих и си отворих демонстративно една 2л бутилка бира на бюрото.....Наливам си в чашата и отпивам кога минават хора по коридора...Вратата ми е широко отворена...( не за друго но кът си помисля, че някоя годпожица мое да се засили към мен и да се секне от затворената врата, направо се разтреперях...)
            Наздраве !

пп Тянке, с бели коси ли не, хич не е важно.....Важното е да е готова баницата рано сабахлян.....
            Стига с тая баница, че ще ми се отяде. Дай нещо за баклава.... по турски... ги видим ще ли черпат така с гордо вдигната глава.

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

Сигур е оранжева като оранжевото вино. Ако смеят гъкнат приложи техниката на Изгорената земя, пардон, Изгладнелата земя.
              Не като оранжево, а като тъмно червено вино. Все пак съм с тъмна коса. Няма как да си докарам рижава.
              Наздраве!
              Мечо

Коментар

• Днес нещо се наработих и си отворих демонстративно една 2л бутилка бира на бюрото.....Наливам си в чашата и отпивам кога минават хора по коридора...Вратата ми е широко отворена...( не за друго но кът си помисля, че някоя годпожица мое да се засили към мен и да се секне от затворената врата, направо се разтреперях...)
                Наздраве !

Коментар

Не съм ти се пофалила - обърках номера на боята си за коса и в тоз момент съм в крак с модата. Цветът на коса отговаря на проклетията ми. По-едрата и по-кльощавата 1/3-ти са в потрес от новия ми вид.
                  Наздраве!
                  Сигур е оранжева като оранжевото вино. Ако смеят гъкнат приложи техниката на Изгорената земя, пардон, Изгладнелата земя.
                  Last edited by Trakatrak'; Вчера, 14:34.

Коментар

Ъхъ...съгласен...
                    Едно време не си знаела къде се лови мотиката и за какво служи, но сега, кога косите сивеят а вълните са като цунами, мотиката стана като трабадур в ръцете ти...Свири и пее...

Наздраве !
                    Сивият твоите. Моите са боядисани.
                    Наздраве!
                    Мечо

Коментар

Даааа, прават белите коси на сини. И ментят чичетата, че майка така ги родила. И си изтеглят шиите с халки на тях да могат да надзъртат кат жирафи из чуждите дворове.
                      Не съм ти се пофалила - обърках номера на боята си за коса и в тоз момент съм в крак с модата. Цветът на коса отговаря на проклетията ми. По-едрата и по-кльощавата 1/3-ти са в потрес от новия ми вид.
                      Наздраве!
                      Мечо

Коментар

При теб мое и да намаляват, но при мен - не съвсем. Женските организъми сме по-приспособими и умеем да обръщаме несъвършенствата си в предимство.
                        Наздраве!
                        Ъхъ...съгласен...
                        Едно време не си знаела къде се лови мотиката и за какво служи, но сега, кога косите сивеят а вълните са като цунами, мотиката стана като трабадур в ръцете ти...Свири и пее...

Наздраве !

Коментар

• Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

Направо едно следобедно коктейлче мисля да сръбна.

Коментар

При теб мое и да намаляват, но при мен - не съвсем. Женските организъми сме по-приспособими и умеем да обръщаме несъвършенствата си в предимство.
                            Наздраве!
                            Даааа, прават белите коси на сини. И ментят чичетата, че майка така ги родила. И си изтеглят шиите с халки на тях да могат да надзъртат кат жирафи из чуждите дворове.

Коментар

Само толкова ли? Кафенце нема ли поръчаш?
                              Направо едно следобедно коктейлче мисля да сръбна.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

Коментар

Наздраве!
                                Ъхъ, е, глей бъдещата президентша на франсетата - дърт козел млада върба лющеше, ама в обратен вариант. Без да искам да обидя женската част, но по-ме кефи 25 години разлика при Тръмплина и Меланхолията, отколкото при Макарона и неговата Юфка
                                Ай, наздраве, ще скоча за една количка, че Пепси кенче все по-трудно се намира, дано новите собственици му пооправят дистрибуцията
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

Working...
                                X