Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
    Вдясно в менюто ФОРУМИ избирате в коя категория искате да е новата тема. Избирате категорията, подкатегория и натискате зеления бутон - нова тема.
    Благодаря, справих се успешно

Коментар

• Вдясно в менюто ФОРУМИ избирате в коя категория искате да е новата тема. Избирате категорията, подкатегория и натискате зеления бутон - нова тема.

Коментар

• Трябва да отидеш във "форуми" и после в съответният подфорум. Там си има бутон за нова тема. В раздел "коментари" няма такъв

Коментар

• Dobre де анди, няма ли да получа отговор, в тази тема би трябвало да отговаряте вие- модераторите, въпросът ми е съвсем нормален , не се заяждам с никого- просто питам как се пуска нова тема

Коментар

• Как се пуска нова тема, не видях никъде бутон, квадратче, кръгче с такъв надпис

Коментар

• Че кой ги гледа индексите у инесторо !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Пак ви се сбозиха индексите

Коментар

• Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

Привет, предлагам и призовавам за малко по-ползотворни дискусии и предложения. Това в крайна сметка е преди всичко финансов форум и се надявам дискусиите да вървят повече в това направление. На конкретни предложения и запитвания, както вече съм доказвал, винаги съм готов да отговарям. Приятна вечер
                  ...
                  Което си прав, прав си: по тази тема, види се, ползата е спорна. Тъжно но, факт: Финансовият характер на форума, май измести и замести остатъците от българщина в него. Поздрави.
                  Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Благодаря, Ferry.
                    mibova, а темата как се казва? Не е зле да си позволи прецизирате критериите.
                    - Бойчо? Какво става с редакторите?

До непосветените:
                    Не за пари бръмча. Медията ТРЯБВА да познава езика си.
                    Привет, предлагам и призовавам за малко по-ползотворни дискусии и предложения. Това в крайна сметка е преди всичко финансов форум и се надявам дискусиите да вървят повече в това направление. На конкретни предложения и запитвания, както вече съм доказвал, винаги съм готов да отговарям. Приятна вечер

Коментар

• Благодаря, Ferry.
                      mibova, а темата как се казва? Не е зле да си позволи прецизирате критериите.
                      - Бойчо? Какво става с редакторите?

До непосветените:
                      Не за пари бръмча. Медията ТРЯБВА да познава езика си.
                      Last edited by Pyramid; 01.02.2018, 21:29.
                      Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Тъййй. На колегите отговаряме. Отново да попитам за редакторите, обаче: Кога, най-сетне?
                        чичо, поздравЧе

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

the architect
                          Junior Member
                          Заслужил
                          инвеститор

Ама е "заслужил" инвеститор ...
                          Прави си чиляк два акаунта и периодично, си цъка от единия на другия. Накрая - "заслужил".

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Абсолютно, и аз това си помислих.

Gamma Swap е единственият професионалист тук.

А Архитектът е хипер досаден безполезен трол.
                            the architect
                            Junior Member
                            Заслужил
                            инвеститор

Ама е "заслужил" инвеститор ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

Извиняваме се за грешката, явно е от умора, което не е оправдание, че е допусната. Благодаря за корекцията!
                              Който не работи, той не греши.

Коментар

• Тъййй. На колегите отговаряме. Отново да попитам за редакторите, обаче: Кога, най-сетне?

Коментар

Working...
                                X