Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Мощна експлозия и авария в предприятието "Свилоза" в Свищов

https://www.mediapool.bg/moshtna-eks...ews309180.html

Коментар

• https://m.capital.bg/biznes/kompanii...kata_celuloza/

Коментар

• Kpacимиp Дaчeв, пpeдceдaтeл нa бopдa нa диpeĸтopитe нa пocлeднaтa, paзяcни, чe цeлтa нa cдeлĸaтa e yвeличaвaнe нa дoбaвeнaтa cтoйнocт нa дeйнocттa нa дpyжecтвoтo. Πpeд издaниeтo Есоnоmіс.bg тoй пocoчи, чe cдeлĸaтa e c нeнaзoвaн нeгoв pyмънcĸи ĸoлeгa, ĸoйтo имa oпит в пpoизвoдcтвoтo нa xapтия. "Beчe нямa дa изнacям cypoвинa, a гoтoв пpoдyĸт. Bcичĸи бългapcĸи oпaĸoвъчни фaбpиĸи внacят xapтии, ceгa щe ги пpoизвeждaмe тyĸ", пocoчвa тoй.
        Money.bg

Коментар

• Да видим дали тази продажба на Свилоцел няма да ни напълни джобчетата на имащите през дивидент?
          Last edited by polax; 28.04.2020, 06:41.

Коментар

• Кипърска фирма купува основната част на "Свилоза"

https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/kipyrska-firma-kupuva-osnovnata-chast-na-sviloza-303201/U?U

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              При мен дивидента дойде. Елана.
              И при Карол вече е наличен!

Коментар

• При мен дивидента дойде. Елана.
                Last edited by polax; 15.01.2020, 17:18.

Коментар

• Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

Потвърждавам.
                  Тел.номер е на гл.счетоводител
                  Гл.счет. каза към ИП след 15.01.20г

Коментар

• Първоначално изпратено от Kire Разгледай мнение
                    Аз питах в Елана в петък. Отговорът им беше -"все още за не сме получили от ЦД файл за заверка на дивиденти. Когато получим файла ,ще ви бъдат заверени при нас."
                    Благодаря!

Коментар

• Аз питах в Елана в петък. Отговорът им беше -"все още за не сме получили от ЦД файл за заверка на дивиденти. Когато получим файла ,ще ви бъдат заверени при нас."

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

Карол ми е посредника,и да 5 години е срока......ама защо да е така ,като би трябвало всичко да е коректно.
                        Би трябвало.....
                        Моят е Елана, утре, ако имам време ще им звънна да видим какво ще кажат.

Коментар

Кой ти е ИП?
                          Пет години ли беше давността за вземане на дивидент? Ако е така след още четири ще ходя на каса
                          Карол ми е посредника,и да 5 години е срока......ама защо да е така ,като би трябвало всичко да е коректно.

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                            Днес разговарях с моят ИП и отговора беше че няма преведен дивидент.При положение че вече същият се раздава на каса в дужеството за акциите при централен депозитар,то би трябвало и тези при ИП да са получени по сметките .Не знам за вас но мисля че ни "качват на черешата"!!!!!
                            Кой ти е ИП?
                            Пет години ли беше давността за вземане на дивидент? Ако е така след още четири ще ходя на каса

Коментар

• Днес разговарях с моят ИП и отговора беше че няма преведен дивидент.При положение че вече същият се раздава на каса в дужеството за акциите при централен депозитар,то би трябвало и тези при ИП да са получени по сметките .Не знам за вас но мисля че ни "качват на черешата"!!!!!

Коментар

За тези с акции при ИП дивидента се получава от ИП. За тези без ИП на касата на Свилоза. Това ми казаха по телефона.
                                Потвърждавам.
                                Тел.номер е на гл.счетоводител

Коментар

Working...
                                X