Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (6AB / ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Кажи с рентата в Добруджа какво ще става!

Коментар

• Вече трети ден съм на Албена, целия плаж е пълен, почти няма празни шезлонги и чадъри. Отдавна не съм бил тук на почивка, но съм очарован, супер обслужването, храната е много вкусна и всички са много мили, чак ми е странно ... хотела е 4 звезди, чист е но леко започва да овехтява. Мисля че не работят всички хотели и се питам от къде толкова хора. Има страшно много ромънци и германци.
      Мнението ми не е препоръка!!!

Коментар

• Бях на плаж на Албена. Не беше натоварено, паркингите празни почти, не както в предходните години. Много спокойно въпреки. В събота плажът се напълни, но за малко и въобще не се чувстваше натоварване. Следващия път ще обиколя хотелите втора линия.

Коментар

• И аз се връщам днес от Албена.. Работят с около 30-40% капацитет. Много басейни, хотели и ресторанти затворени и запустяли. Любимият ми хотел Боряна затворен, от трите Лагуни работи само първият до морето - Лагуна Бийч.. Малко тъжно, но от друга страна - спокойно, приятно.. няма тълпи румънци и друга напаст.. На плажа само българска реч.. Едно хубаво ми стана - върнах се в младостта ми, когато на плажа имаше само българи..
          Колко хубаво е българските курорти да са само за българите и българина да е на почит!
          Пп. Едва ли ще е за дълго..

Коментар

• Обиколих Албена тия дни и голяма част от хотелите са затворени, работят Гергана, Калиакра и Маритим (тия запомних), хората са малко и е прекрасно за разходка, тихо и спокойно е, на плажа същото.

Коментар

• Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
              Реших тази година да подкрепя Албена, като отида на почивка с семейството ми, ... от цяла седмица се опитвам да се свържа с кол центъра им ... никакъв шанс, обаждал съм се над 20 пъти . Моля ако някой има допълнителни телефони да ги сподели с мен. Не мога да си представя какъв бизнес правят по този начин, не отговарят на email-ите които пращам ...
              Споделям мнението, че през последните 15 години нашите хотелиери тотално се самозабравиха и си мислеха, че туристите ще им капят наготово всяко лято. Не инвестираха в персонал и по модерни технологии за запазване, нищо не правят и в момента. Вероятно са съкратили кол центровете. Обаче, много са добри в оплакването и искане на помощи от държавата и в това да обвиняват българина, че ходи в Гърция на истинска почивка.

Коментар

Реших тази година да подкрепя Албена, като отида на почивка с семейството ми, ... от цяла седмица се опитвам да се свържа с кол центъра им ... никакъв шанс, обаждал съм се над 20 пъти . Моля ако някой има допълнителни телефони да ги сподели с мен. Не мога да си представя какъв бизнес правят по този начин, не отговарят на email-ите които пращам ...
                И после каква изненада, българите отивали към Гърция или Турция на море?! Аз съм винаги за "Подкрепям българското", но обслужването, качеството на храна и база според звездите на хотела много изостават от това при съседите ни, а също е и по - скъпо. Тази година от нашите данъци им плащаме заплатите на персонала, а вместо намаление на цените, на места са по - скъпи и легловата база е полупразна. Не е ОК.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

примерно

https://albenatour.bg/bg/kontakte

после да разкажеш колкохора има и колко хотели работят

пробва ли онлайн резервационната в сайта albena.bg?

Коментар

• Реших тази година да подкрепя Албена, като отида на почивка с семейството ми, ... от цяла седмица се опитвам да се свържа с кол центъра им ... никакъв шанс, обаждал съм се над 20 пъти . Моля ако някой има допълнителни телефони да ги сподели с мен. Не мога да си представя какъв бизнес правят по този начин, не отговарят на email-ите които пращам ...
                    Мнението ми не е препоръка!!!

Коментар

• Ако парцелират земята и я разпродадат на дребно, може и да изкарат 500 милки.

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Дано си прав, само цитирам мнението на член на съвета на директорите в лицето на Маргита Тодорова. Пак според нея, отново цитирам:

Маргита Тодорова съобщи, че хотелите в задната зона на Албена няма да отворят през това лято, а от тези, които са по-близо до плажа, първият ще започне работа на 29 май.

Харесвам Албена като единственият ни курорт в истинския смисъл на думата, при това с безкрайна плажна ивица, колкото и да е изкуствено направена, но определено имат нужда от огромна трансформация, а тази година ще е отвратителна от всяка една гледна точка, освен ако БХ не реши да удари едно рамо с някой ваучер или нещо от сорта. Ама помощ от Бх винаги значи данайски дар, та...

Нямам акции, успех на държащите тук
                        Всичко е така, споделям, особено подчертаното, само ми идва малко в повече даряването на парите ни от данъци наляво и надясно, държавата майка за едни и мащеха за други.

И да цитирам най - голямата истина за дружеството: "опоределено имат нужда от огромна трансформация".

Коментар

• Дано си прав, само цитирам мнението на член на съвета на директорите в лицето на Маргита Тодорова. Пак според нея, отново цитирам:

Маргита Тодорова съобщи, че хотелите в задната зона на Албена няма да отворят през това лято, а от тези, които са по-близо до плажа, първият ще започне работа на 29 май.

Харесвам Албена като единственият ни курорт в истинския смисъл на думата, при това с безкрайна плажна ивица, колкото и да е изкуствено направена, но определено имат нужда от огромна трансформация, а тази година ще е отвратителна от всяка една гледна точка, освен ако БХ не реши да удари едно рамо с някой ваучер или нещо от сорта. Ама помощ от Бх винаги значи данайски дар, та...

Нямам акции, успех на държащите тук
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Крайно песимистични цифри. Бързо разхлабиха мерките и 90% от хората, които познавам ще почиват, 10%, предимно по - възрастни ще пропуснат. Никой не си е отказал ранната резервация. Същественият сезон е от 20.06. натам, още не е изгубен, но ми прави впечатление, че цените не са мръднали, а са необходими промоции и някакви бонуси за летуващите, за да си напълнят легловата база. Разходите за перонал и бази си вървят, по - добре пълна на намалени цени, от колкото полупразни, да си направят калкулациите, а да не се оплакват само. В конкретната ситуация много ще търсят по - изгодни оферти, от тези, които бяха за сезон 2019.

А тук и за миналата година с пик в туризма извадиха ужасен отчет, за тази не смея да прогнозирам.

Коментар

• Като изключим тази година, курорта е пълен и няма свободни места през сезона, затова почнаха да правят и нови хотели.
                              реално погледнато, ако дружеството се оценяваше само като парцел на морето, цената му вероятно щеше да е 10 пъти над сегашната, при която дружеството все пак е на печалба. Извод, закривай, парцелирай и разпродавай. Така ще изчезне и последното нирмално място за лятна почивка на морето

Коментар

Working...
                              X