IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от notinvesting Разгледай мнение

    Май се сещам за човека. Реалистично това, от една страна да успееш да "обединиш" хората срещу общ враг - в случая на Ивелин - евроатлантизма, Европа, джендърите, политиците, глабализма, новото време и там всичките стандартни неща, дето вървят в комплект, от друга страна да им предложиш решение, което да звучи логично на база на ограничените им познания, успяваш наистина да ги спечелиш доста дългосрочно. Хем борите общ враг, хем те виждал като човек, който ти предлага решение за личния ти успех. Отделно на това ти продава и визия за един живот и една реалност, която в главата ти ще те направи по-щастлив.

    Аз имам един познат, който подкрепя Историески парк и искаше да загроби едни пари там, ама от няк'во време не сме се виждали и не знам направи ли го накрая. С пича работихме в една и съща фирма преди години. Всеки ден във фейсбука си бълва снимки на Путин, снимки от бай Тошово време и ноталгия по комунизма. Пичът е на около 30-тина години - не е живял в тея времена, но много му липсват. Не бих казал, че е лош човек, но е доста глуповат, доста мързелив във работата си постоянно не се справяше и беше на ръба да го изритат. Всички от неговия екип се издигнаха и станаха някакви, той си остана на входящото ниво. Все някаква несправедливост имаше, дето го спираше....а реално просто никога не правеше това, което трябва да направи.
    Че това си е стандарта - в групата на "Сухата река" някакъв качи снимка на коте, безпомощно лежащо на алеите на парка до Герена. Питат го защо не го е завел на ветеринар, а чака друг да го намери и поеме (ако го открие), оня вика "Ако имах пари за преглед, според вас щях ли да го оставя?". Отварям профилната снимка - мъж около 30-така с руско знаме на рамката.

    Жалостив към животните човек, който на 30 години няма налични 50 лв. Готов електорат на Костя.

    Ако добавиш и знамена, юрти, Кубрат, Аспарух и прабългарско сладко от малини - на Величие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение

      Това ми напомни за един от хората на "протеста", който каза, че бил инвеститор и доста агресивно обвиняваше Любомир Жечев, че заради него щял да си изгуби парите, тъй като в неговата глава Жечев е виновен за "приключването на парка", за което Ивелин говори.

      ​​​​Действително голяма част от тези хора не виждат елементарните логически взаимовръзки между обстоятелствата, които ги заобикалят, и съответно са податливи на манипулация, от което нечисти хора като Ивелин и подчинените му се възползват. Прав си, че е тъжно.
      Май се сещам за човека. Реалистично това, от една страна да успееш да "обединиш" хората срещу общ враг - в случая на Ивелин - евроатлантизма, Европа, джендърите, политиците, глабализма, новото време и там всичките стандартни неща, дето вървят в комплект, от друга страна да им предложиш решение, което да звучи логично на база на ограничените им познания, успяваш наистина да ги спечелиш доста дългосрочно. Хем борите общ враг, хем те виждал като човек, който ти предлага решение за личния ти успех. Отделно на това ти продава и визия за един живот и една реалност, която в главата ти ще те направи по-щастлив.

      Аз имам един познат, който подкрепя Историески парк и искаше да загроби едни пари там, ама от няк'во време не сме се виждали и не знам направи ли го накрая. С пича работихме в една и съща фирма преди години. Всеки ден във фейсбука си бълва снимки на Путин, снимки от бай Тошово време и ноталгия по комунизма. Пичът е на около 30-тина години - не е живял в тея времена, но много му липсват. Не бих казал, че е лош човек, но е доста глуповат, доста мързелив във работата си постоянно не се справяше и беше на ръба да го изритат. Всички от неговия екип се издигнаха и станаха някакви, той си остана на входящото ниво. Все някаква несправедливост имаше, дето го спираше....а реално просто никога не правеше това, което трябва да направи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от notinvesting Разгледай мнение
        Тъжната истина е, че Михайлов успя да "активира" всички тези объркани и често неуспешни хора, които милеят по някакво минало, което никога не го е имало. Хората, дето като ударят две ракии и почват да ронят сълзи за Бай Тошово време, га сме имАли земеделие и в стола първи, второ и трето е било безплатно. Масата от тея хора не могат да се оправят в ситуацията в момента, в която реализацията ти до голяма степен си зависи от теб. Неграмотни са и не разбират как работи света, икономиката и пазара на труда. Тези хора са лесно податливи на схеми, които обещават що-годе лесно забогатяване чрез инвестиция и от друга страна им допадат като механизъм, защото някой друг "мисли" вместо тях, а те само седят и чакат инвестицията да стане успешно...уж. Та тези хора плащат и инвестират пари в ИП и са готови и да плащат за курсове на Пламен Кънчев. Общо взето искат някой да им смели нещата, ако може и да им свърши работата. Звучи кофти, ама е така.
        Кофтито е, че много от тея хора са в не много завидно финансово състояние. Споменах по-рано в темата за жената, която работи в Бонанза, ама дава 1/3-та от заплатата си като дарение на ИП. Колкото и да си казва човек "тея хора си го заслужават", все така има нещо тъжно в цялата история.
        Това ми напомни за един от хората на "протеста", който каза, че бил инвеститор и доста агресивно обвиняваше Любомир Жечев, че заради него щял да си изгуби парите, тъй като в неговата глава Жечев е виновен за "приключването на парка", за което Ивелин говори.

        ​​​​Действително голяма част от тези хора не виждат елементарните логически взаимовръзки между обстоятелствата, които ги заобикалят, и съответно са податливи на манипулация, от което нечисти хора като Ивелин и подчинените му се възползват. Прав си, че е тъжно.

        Коментар


        • Тъжната истина е, че Михайлов успя да "активира" всички тези объркани и често неуспешни хора, които милеят по някакво минало, което никога не го е имало. Хората, дето като ударят две ракии и почват да ронят сълзи за Бай Тошово време, га сме имАли земеделие и в стола първо, второ и трето е било безплатно. Масата от тея хора не могат да се оправят в ситуацията в момента, в която реализацията ти до голяма степен си зависи от теб. Неграмотни са и не разбират как работи света, икономиката и пазара на труда. Тези хора са лесно податливи на схеми, които обещават що-годе лесно забогатяване чрез инвестиция и от друга страна им допадат като механизъм, защото някой друг "мисли" вместо тях, а те само седят и чакат инвестицията да стане успешна...уж. Та тези хора плащат и инвестират пари в ИП и са готови и да плащат за курсове на Пламен Кънчев. Общо взето искат някой да им смели нещата, ако може и да им свърши работата. Звучи кофти, ама е така.
          Кофтито е, че много от тея хора са в не много завидно финансово състояние. Споменах по-рано в темата за жената, която работи в Бонанза, ама дава 1/3-та от заплатата си като дарение на ИП. Колкото и да си казва човек "тея хора си го заслужават", все така има нещо тъжно в цялата история.
          Last edited by notinvesting; Днес, 14:29.

          Коментар


          • Г-н Пламен Кънчев, спец по пране на … ааа по лични финанси, ви предлага курс обучение, като цените са съответно 1000, 7000 и 20 000 лв. за високото ниво, което ниво включва освен безценни съвети и възможност за инвестиране в ИП. Местата били ограничени и ще свършат всеки един момент. Това просто не е истина.
            Last edited by Minaiivan; Вчера, 19:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
              Ама как си ръкоплескат на пресконференцията след всяко изказване, като на партийно събрание. Майко, майко…Да бяха наели някои устати и интелигентни хора да говорят, какви бяха тия ретарди…
              пляскат или не пляскат - накрая ще реват...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                А ти защо си мислиш че някой го интересува статистиката кой в коя тема пише?
                Казвах, че търмъкова спечелила търг да реставрира училище на 100 години и да се направи социален дом, пък търмъците почнали да пренасят камъни към новата шипка, от общината се видели в чудо и развалили процедурата. Родолюбиви тармъци ве
                Първия въпрос е инфантилно безсмислен !!! Ти няма как да знаеш какво интересува ''ВСИЧКИ '' ....... И това е факт .

                Освен, ако под ''някой'' , не разбираш само себе си ...... Така съм съгласен ...

                Но пък защо си мислиш , че аз се интересувам от какво се интересуваш ти ( някой ) ........... Разбираш грешния начин на функциониране на мисълта ти , нали .....

                А и всъщност , за втори път ще напиша , явно трудно става с едно четене при теб - не акцентирам на статистиката кой къде пише ... Макар че това е ФАКТ - жорко пише само и единствено в тази тема .... Този незначителен факт , вече е добра основа за съществената ТЕЗА - жорко е влязал с двата крака в Историческото Паркче .....
                И тук намира утеха , както много други , вероятно и ти ....да бабализи и пустосва , поради липса на други похвати за връщане на парите !!!

                Смятам че бях доста подробен и изчерпателен , ако и този път не си разбрал - проблема е в това че сте двама души - мина и иван ....

                Коментар


                • А ти защо си мислиш че някой го интересува статистиката кой в коя тема пише?
                  Казвах, че търмъкова спечелила търг да реставрира училище на 100 години и да се направи социален дом, пък търмъците почнали да пренасят камъни към новата шипка, от общината се видели в чудо и развалили процедурата. Родолюбиви тармъци ве

                  Коментар


                  • Ивелин Михайлов: „Величие“ отново ще се яви на избори | БТВ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                      И тва ли измисли бре, кой защо и в коя тема пише. В имотната пък има един лунатик, бесен американски понижител, който следи часовите пояси и засича кой в колко пише и ни се кара ако е по рано/късно.
                      Следя търмък от 2017на когато едно орле влезе във фирмата на мои познати, богати хора, да предлага да му дадат на ръка поне двеста бона, пък като заработи парка и тн. Още се шегуваме с тях по темата, че са изпуснали инвестицията на живота си
                      Предполагам, че първото изречение се отнася за моя пост , но те е било срам да го цитираш

                      Научи се да боравиш с точните думи и понятия в Български форум ....... Нищо не ''измислям'' !!
                      Това което си засегнал ,а именно - че жорко пише само в темата на ''дарилите пари на Ивелин'' , от години е ФАКТ !!
                      Между факт и измисляне разликата е огромна
                      Иначе , нищо против .... Всеки е свободен да прави каквото иска, и да пише където желае ..... Просто този ФАКТ , доста накланя везните към ТЕЗАТА , че жорко е влязъл с двата крака финансово при Ивелинката ..... Както много други ревльовци тук , търсещи отдушник на загубите си ....
                      Както се казва .... по постовете им ще ги познаете .....
                      Click image for larger version

Name:	rofl.gif
Views:	1
Size:	23.7 КБ
ID:	4198460



                      За лунатика в друга тема, в която предполагам пак се правиш на ментор, и за твоите познати ..... не дочетох .
                      Не ми е интересно

                      Коментар


                      • И тва ли измисли бре, кой защо и в коя тема пише. В имотната пък има един лунатик, бесен американски понижител, който следи часовите пояси и засича кой в колко пише и ни се кара ако е по рано/късно.
                        Следя търмък от 2017на когато едно орле влезе във фирмата на мои познати, богати хора, да предлага да му дадат на ръка поне двеста бона, пък като заработи парка и тн. Още се шегуваме с тях по темата, че са изпуснали инвестицията на живота си
                        За мен най интересното попадение в тази тема е случката с училището, дето васето спечелила търга да го реставрира и да прави дом за стари хора, пък циганите на хана отишли и почнали да търмъчат камъните
                        Last edited by Minaiivan; Вчера, 14:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                          Ооо, Сибирчо - ама ти се появи По темата - ако ми проследиш мненията (и да - в тоя форум е почти единствената, по която пиша) ще видиш, че имам доста висок процент познаваемост - отчасти поради това, че да кажем познавам психологията на тия като теб и патетата, и отчасти това, че имам реален контакт с патета и те квакат даже без да съм ги питал И не съм инвеститор - не и поради липса на усилени опити на разни сектанти и продавачи на мечти

                          Иначе аз мисля, че Търмъка никъде няма да влезе - той много скоро ще осъзнае (а може би и вече го е осъзнал), че покровителите му са го изоставили, и това ще го накара да направи нещо, което не си и сънувал
                          Не ''почти'' , а ''само '' в тая тема са ти постовете ...( с тоя ник ) ......
                          И няма какво да се ''познава'' в тая тема на ужилени ревльовци , поискали да се правят на инвеститори с парите на мама и тате ...
                          Можло е и да се спечели , но както на всяка борса ....може и да се загуби .....особено когато си проЗд
                          Няма как едно интелигентно НЕпате , да кибичи години в ЕДНА И СЪЩА тема , без да е инвестирало 100, а и нагоре хиляди...
                          Просто хей така .....от нямане какво да прави ....
                          А психологията познаваш на ''измамения луузър'', само ............... Но то , всеки познава себе си

                          Хайде , ще чакам да видя ....какво пък толкова ''не съм сънувал'' ..........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                            Ооо, Сибирчо - ама ти се появи По темата - ако ми проследиш мненията (и да - в тоя форум е почти единствената, по която пиша) ще видиш, че имам доста висок процент познаваемост - отчасти поради това, че да кажем познавам психологията на тия като теб и патетата, и отчасти това, че имам реален контакт с патета и те квакат даже без да съм ги питал И не съм инвеститор - не и поради липса на усилени опити на разни сектанти и продавачи на мечти

                            Иначе аз мисля, че Търмъка никъде няма да влезе - той много скоро ще осъзнае (а може би и вече го е осъзнал), че покровителите му са го изоставили, и това ще го накара да направи нещо, което не си и сънувал
                            Понеже, т.нар. "Търмък" се яви Народу по Боково време, изобщо не бе притесняван (пак тогава) а сега, го напъплиха си мисля, дали за онези близо $400 М няма да го потърсят за пране, а Боковци - да тръгнат да "Го" спасяват?
                            Тъй де, по ТОЗИ Казус, какво мислиш?

                            Коментар


                            • Ооо, Сибирчо - ама ти се появи По темата - ако ми проследиш мненията (и да - в тоя форум е почти единствената, по която пиша) ще видиш, че имам доста висок процент познаваемост - отчасти поради това, че да кажем познавам психологията на тия като теб и патетата, и отчасти това, че имам реален контакт с патета и те квакат даже без да съм ги питал И не съм инвеститор - не и поради липса на усилени опити на разни сектанти и продавачи на мечти

                              Иначе аз мисля, че Търмъка никъде няма да влезе - той много скоро ще осъзнае (а може би и вече го е осъзнал), че покровителите му са го изоставили, и това ще го накара да направи нещо, което не си и сънувал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                                Фрости - много ме кефите всичките исторически патета как мигновенно минавате от "осанна" до "разпни го" (или обратно) в отношенията ви с Копейката или кюфтето Марков Защо ли ми напомняте на БГ комунистите при подписването на пакта Молотов-Рибентроп през 1939та и после при началото на операция Барбароса - предния ден (преди подписването на пакта) фашагите са кръвни врагове, след подписването моментално стават първи приятели (даже Васил Коларов и алкохолика Георги Димитров пишат специално писмо до Борис III как ние немедленно трябва да влезем в съюз с Хитлер ), а след 22ри юни 1941 мигновенно пак стават кръвни врагове.

                                Тия люшкания от едната до другата крайност са много характерни за едни определени хора с определено мислене и възгледи. Който разбрал - разбрал, останалите да пият по една студена историческа вода от парка, от скъпата Извинявам се за историческото отклонение
                                О, какви исторически познания от едно интелигентно неПАТЕ ......направо съм шокиран

                                Жорко , ами и ти не се различаваш много от описанията, който меткаш по повод образа на Ивелиновите последователи !!
                                Всичките ти постове - само и единствено , в тази тема ..... Хич ли по другите няма какво да кажеш ???
                                Или го правиш с други никчета ?
                                Май някой е изгорял със десетки хиляди левчета , искайки да се прави на ''голям инвеститор'' , а ?? Колко - 60 К ...80 К... или са над 100
                                И арменеца също май е закопал дестки хиляди левчета на тати , в градината на Исторически парк .....

                                Радвам се много на такива инвеститори ..... многознайковци .....
                                Няма да се ядосвате .... Те парите си знаят пътя от векове ... От по глупавите - към по умни . И не обичат лаладжии ..........

                                А Ивелин , след изборите му обърнах внимание ..... Признавам си че гласувах за Величие заради Марков .... И за сега мисля че сгреших !
                                Нищо ...човек се учи докато е жив .... Някой , де !!

                                Мисля че Ивелин Михайлов отново ще влезе в Парламента , и то не без помощта , която му оказаха тв мисирките и плюващите го тролове по форумите .............
                                Ти как мислиш , Жорко .......... Басче ???




                                Коментар

                                Working...
                                X